Středisko zdraví / Pracoviště / Kožní ambulance

Kožní ambulance

Kontakty

Telefon:318 864 231
Umístění ordinace:1. patro, vpravo (žlutá chodba)

Ordinační hodiny

DenOrdinační hodiny
Pondělí-- --
Úterý07:45 - 14:45
Středa-- --
Čtvrtek-- --
Pátek-- --

Aktuality z naší ordinace

Pozor změna: Od ledna 2024 dochází v kožní ambulanci ke změně objednávkového systému.

Úterky budou od 8:00 do 9:00 vyhrazené pro neobjednané pacienty s AKUTNÍM ZÁVAŽNÝM nebo ZÁVAŽNÝM kožním problémem. Pacienti s chronickými obtížemi budou ošetřeni pouze po rozhodnutí lékaře, a to do naplnění kapacity daného dne.

Objednávky pacientů na konkrétní čas jsou nyní vzhledem k plné kapacitě ambulance do 31. 12. 2023 pozastaveny. Pro nové objednání si prosím volejte v lednu 2024.

Žádáme dospělé pacienty s neakutními a nezávažnými kožními obtížemi typu bradavic, nehtových plísní, zapaření, vyrážkou z podráždění atd. o léčbu volně dostupnými preparáty. Ambulanci pak navštivte nebo se objednejte v případě přetrvávání obtíží.

Dále upozorňujeme, že pacienti s kosmetickým problémem typu kožních fibromů (papilomů), senilních bradavic nebo neškodných kožních výrůstků budou vzhledem k naplněné kapacitě ambulance ošetřeni pouze limitovaně, dle rozhodnutí lékaře.

Pro preventivní kontrolu neměnících se znamének využijte Den melanomu plánovaného na květen 2024. Bližší informace budou zveřejněny začátkem března 2024.

Ordinační hodiny jsou beze změn.

Smluvní pojišťovny: VZP, VoZP, OZP, ČPZP, ZPMVČR.

Poskytovaná péče

  • Diagnostika a léčba kožních chorob
  • Vyšetření mateřských znamének a netypických útvarů
  • Možnost ambulantních zákroků za pomoci speciálního vybavení (elektrokauter, dermatoskop, kryospray).