Středisko zdraví / Pracoviště / Kožní ambulance

Kožní ambulance

Kontakty

Telefon:318 864 231
Umístění ordinace:1. patro, vpravo (žlutá chodba)

Ordinační hodiny

DenOrdinační hodiny
Pondělí-- --
Úterý07:45 - 14:45
Středa-- --
Čtvrtek-- --
Pátek-- --

Aktuality z naší ordinace

Pozor změna: Od ledna 2024 došlo ke změně objednávkového systému.

Úterky od 8:00 do 9:00 jsou vyhrazené pro neobjednané pacienty, kteří mají DOPORUČENÍ od praktického lékaře nebo specialisty. Pacienti bez doporučení nebudou ošetřeni, jen v případě podezření na závažné kožní onemocnění (podezření na melanom, dále závažné formy ekzému, lupénky, jiných onemocnění atd) a to na rozhodnutí lékaře.  V současné době je objednávání neakutních pacientů z důvodu naplněné kapacity ambulance pozastaveno, znovu bude obnoveno koncem května 2024. 

Pro kontrolu neměnících se znamének prosím využijte DNE MELANOMU, který proběhne dne 14. 5. 2024 mezi 8.00 -15.00  v prostorách Polikliniky Dobříš (viz níže).

Žádáme dospělé pacienty s neakutními a nezávažnými kožními obtížemi typu bradavic, nehtových plísní, zapaření, vyrážkou z podráždění atd. o léčbu volně dostupnými preparáty.  Dále upozorňujeme, že pacienti s kosmetickým problémem typu kožních fibromů (papilomů), senilních bradavic nebo neškodných kožních výrůstků budou vzhledem k dlouhodobě naplněné kapacitě ambulance ošetřeni pouze limitovaně a to na rozhodnutí lékaře.


Ordinační hodiny jsou beze změn.

Smluvní pojišťovny: VZP, VoZP, OZP, ČPZP, ZPMVČR.

Poskytovaná péče

  • Diagnostika a léčba kožních chorob
  • Vyšetření mateřských znamének a netypických útvarů
  • Možnost ambulantních zákroků za pomoci speciálního vybavení (elektrokauter, dermatoskop, kryospray).